Setup Menus in Admin Panel

Eğitim

Hakkımızda

Hizmet sektöründe sürekli gelişerek ve değişerek büyüyen İZA, sektörde kazandığı tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyetini odak noktada taşımasıyla Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölgelerinde marka haline gelmiş bir danışmanlık firmasıdır.

2000 yılında kalite yönetimi ve diğer kalite sistemleriyle ilgili belgelendirme ( ISO 9001, 9001:2008, -14001 22000) ve eğitim faaliyetleri ile sektörde yerini alan İZA, güvene dayalı hizmet anlayışını kendine rehber edinerek   tecrübeli kadrosu ve birlikte hareket ettiği  uzman ekibi ile hizmet vermiş ve  müşterilerinde kurumsallaşma ve rekabet edebilme farkındalığı yaratmayı başarmıştır.

2005 yılından itibaren İZA, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ‘nın mevzuatları kapsamındaki çalışmaları doğrultusunda kendini bu alanda geliştirmiş ve ilerleyen yıllarda Bakanlıkça yayınlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesini almış, kurumsal kimliğine Çevre Danışmanlığı’ nı eklemiştir.

2011 yılında Çevre Danışmanlığı kimliğiyle ülke çapında kurumsallaşan ve markalaşan sayılı firmalardan olan İZA  halen Çevre Danışmanlığı hizmeti ve kalite belgelendirme hizmetlerini tecrübeli ekibiyle İZA  kültüründen ve hizmet kalitesinden  ödün vermeden  devam ettirmektedir.

2014 yılı sonunda, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED )Yönetmeliği kapsamında ÇED Yeterlilik Belgesini de alan İZA, profesyonel hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek uzmanlık alanını genişletmiştir.

2015 yılı itibariyle, hizmet sektöründe edindiği 15 yıllık tecrübesini eğitim kurumu kimliği ile birleştiren İZA, bir çok farklı sektörü bünyesinde barındıracak şekilde organize ettiği çok amaçlı eğitim programları hazırlayarak İZA EĞİTİM markasıyla hizmetinize sunmaktadır.

Alanında uzman olmayı hedefleyen, mesleğini seven, sektörde ilk olmayı amaç edinen, kalitesini hizmetiyle gösterecek bireylerle eğitimlerinde olmayı isteyen İZA EĞİTİM, geleceğiniz eğitiminiz misyonuyla sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştırmak için büyümeye, gelişmeye devam etmektedir.
Hizmet sektöründe sürekli gelişerek ve değişerek büyüyen İZA, sektörde kazandığı tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyetini odak noktada taşımasıyla Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölgelerinde marka haline gelmiş bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Sosyal Medya

İletişim

İstiklal Mahallesi Mehmetçik Sokak No:33/106 Serdivan / SAKARYA
Telefon : 0264 276 76 77
Email : info@izaegitim.com